Sesja zdjęciowa sensualna – brałam udział w cudownym projekcie, gdzie miałam okazję malować Brygidę Mazur, która była klientką Fotograf: Katarzyny Wesołowskiej w Wieliczce – przy okazji polecam Kasie, jest na prawde świetna w tym co robi 🙂 Sesja odbywała się w dwóch etapach najpierw w wersji pozowanej na różnych tłach, a następnie w wannie pełnej kwiatów <3 Makijaż został dobrany do ubioru oraz koloru kwiatów, dominował róż i fiolet a do tego przeciągnięta na górnej powiece czarna kreska, która podkreśliła oko. Dokleiłam również różnej długości kępki rzęs aby makijaż nabrał głębi.

Sesja ciążowa – wykonałam makijaż Klientce, która jako prezent na Baby Shower dostała od swoich przyjaciółek w prezencie sesje zdjęciową wraz z makijażem również u Kasi Wesołowskiej. Kolory miały być stonowane, pasujące do różnych sukienek i scenerii. Makijaż składał się głównie z brązu, ciemnej pomarańczy i cudownych długich rzęs. Pani Ania wyglądała cudownie. Było mi bardzo miło móc dołożyć swoją cegiełkę do takiego pięknego prezentu, który został uwieczniony na wspaniałych fotografiach. Pamiątka na całe życie.

Sesja owocowa – brałam udział w projekcie sesji zdjęciowej z użyciem owoców jako rekwizytów. Makeup miał być minimalistyczny. Można powiedzieć makeup with no makeup. Modelka pozowała w różnych wersjach kolorystycznych z kilkoma owocami. Fotografami byli studenci Kreatywnej Szkoły Fotografii w Krakowie: Andrzej Najder, Ewa Pawlus, Agata Skowronek

Sesja PRL – tu kolejny wspaniały projekt wykonania zdjęć w scenerii czasów PRL. Fotografem był wybitny w swoich zdolnościach Bogusz Szulc. natomiast modelką była Kamila Kamińska – na pewno nie jedni kojarzą ją z takich seriali jak: Zakochani po uszy TVN7 oraz Barwy Szczęścia TVP. Makijaż nie był zbyt mocny, lekko podkreślone kości policzkowe, delikatne oczy, a na przykucie uwagi piękne, wyraziste czerwone usta, które idealnie komponowały się w całości scenerii.

Sesja o tematyce „Kosmos” wykonania przez studentów Kreatywnej Szkoły Fotografii w Krakowie. Makijaż wykonany został w formie artystycznej, na boku ciemna kreska w nie ładzie. Pierwszy raz byłam świadkiem jak z niepozornej sesji, mogą wyjść takie piękna zdjęcia 🙂 Zdjęcia wykonane przez Bogumiłę Szuberla oraz Ewe Pawlus.

#lovemakeup #makeupforever #makijaż #makeup #polishgirl #makeupartist #beauty #polskadziewczyna #makijaz #makeuplover #kosmetyki #wizaż #muapl #girl #poland #cosmetics #makeupaddict #makijazystka #instamakeup #lips #love #kobieta #eyemakeup #beautiful #eyes #mua #wizażystka #kraków #wieliczka #niepołomice #session #photosession #tvn #tvp #kamilakamińska