INFORMACJE

1. Bardzo proszę parę dni przed makijażem nie wykonywać żadnych inwazyjnych zabiegów na twarz. Jeśli takowe będą miały mieć miejsce proszę o informacje wcześniej. Niektóre z nich wpływają na to jak potem trzyma się makijaż i jak współpracuje z kosmetykami.

2. Proszę aby 6-7dni przed wizytą nie opalać się gdyż czerwona buzia mimo dobrze dobranego podkładu może wydawać się zbyt jasna/żółta w odbiciu do dekoltu ramion. Poza tym podkład może się zważyć i będą nieestetyczne grudki. Używam najwyższej jakości kosmetyków, a nawet one w tej sytuacji mogą nie dać sobie rady.

3. Proszę pamiętać aby 3dni przed usunąć zbędne owłosienie (regulacja brwi oraz wąsika). P.s. uważać żeby nie zrobić zbyt ciemnej henny brwi.

4. Tydzień przed wizytą proszę o zrobienie peelingu twarzy oraz ust. Najprościej zrobić zwykły domowy np. poprzez zmieszanie trochę cukru i płynnego miodu albo cukru i oliwy. Pozbędziemy się w ten sposób martwego naskórka i oczyścimy pięknie buzie. Następnie co wieczór nakładamy krem nawilżający szczególnie w obszar pod oczami.

5. Dzień przed wizytą proszę również wykonać lekki peeling. Makijaż dzięki temu będzie efektowniej wyglądał, a kosmetyki będą lepiej współpracowały 🙂

6. Na makijaż przychodzimy bez makijażu a w szczególności BEZ TUSZU na rzęsach. Ciężko go domyć bez tarcia oka, którego nie chcemy przecież podrażniać.