1. Tak dojeżdżam do klientek.

2. Makijaż okolicznościowy/wieczorowy wykonuje koło 1h plus/minus 15min.

3. Makijaż ślubny 1h-1,5h aby było wszystko dopięte na ostatni guzik 🙂

4. Osoby mające problemy skórne, alergie, trądzik – proszę o informacje wcześniej gdyż makijaż na takiej cerze jest bardziej czasochłonny i nie chciałabym aby brakło nam czasu. Zrobię sobie wtedy odpowiednio dłuższy odstęp pomiędzy klientkami.

5. Każdy makijaż ma w cenie również doklejanie kępek rzęs – często mnie oto pytacie:)

6. Jeśli są Panie, które chcą zrobić makijaż i fryzurę w jednym miejscu. Jest szansa po wcześniejszym ustaleniu i za zgodą fryzjerki abym dojechała do jej salonu. Przy zapisie kilku osób jest to dość wygodne bo gdy maluje pierwszą osobę, druga jest czesana a potem się zamieniamy. Mogę polecić fryzjerki z którymi współpracuje oraz ustalić cały zapis.

7. Panie, które umawiają się do fryzjera – proszę aby makijaż odbywał się po czesaniu. Zapobiegnie to ewentualnemu zmazaniu na linii włosów podczas mycia głowy.

8. Makijaże próbne – wykonuję je od poniedziałku do piątku.

9. Gdy dojeżdżam do klientki: bardzo proszę o przygotowanie miejsca gdzie jest stół/ława/biurko z którego będę mogła skorzystać. Wygodne krzesło na którym będzie siedziała Klientka. Ze względu na to iż potrzebuje mieć dobre światło preferuje pomieszczenie jasne z dostępem do światła dziennego. Na wszelki wypadek zawsze wożę ze sobą lampę LED. 10. Cały czas się uczę i rozwijam. Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne, jeśli podczas makijażu coś jest nie tak, proszę od razu o feedback. Szybciej i łatwiej jest mi coś zmienić lub poprawić wg indywidualnych upodobań w trakcie niż na sam koniec gdy dałam już utrwalacze. To Wy macie być zadowolone z końcowego efektu 🙂

10. Nie zdecydowałam się jeszcze na terminal płatniczy, dlatego jedyną formą płatności jest gotówka. Będę wdzięczna za wyliczoną kwotę !! 🙂

11. Panie, które zgadzają się na wykonanie przeze mnie zdjęć przed lub po makijażu, równoważnie wyrażają zgodę na publikację zdjęć w mediach społecznościowych.

12. Na moim fanpagu jest zakładka „Recenzje” , będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz swoją ocenę i komentarz po skorzystaniu z mojej usługi.